W naszym asortymencie znajdziesz także pellet wędkarski. Pellety proteinowe doskonale sprawdzają się przy zanęcaniu i zakarmianiu ryb. To pokarm bogaty w białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Co jednak szczególnie istotne, pellety wędkarskie cechują się silnymi aromatami oraz łatwością, z jaką pracują w łowisku. Oferowany przez nas pellet powoli oddaje zawarte w sobie wartości odżywcze oraz zapach i aromat, roztaczając wokół miejsca zakarmienia charakterystyczne smużki, które mają zachęcić karpie do podpłynięcia i rozpoczęcia żerowania. Pellet wędkarski, podobnie jak inne zanęty, występuje w licznych smakach, kolorach i aromatach.

 

Pellet zanętowy – idealny do metody

W naszej ofercie znajdziesz pellet zanętowy aromatyzowany nutami owocowymi, takimi jak morwa, truskawka, wanilia, banan, tutti-frutti. Produkujemy również pellet o aromatach rybnych, by wspomnieć choćby rozwiązania o smaku ochotki, łososia oraz halibuta. Warto podkreślić, że oferowany przez nas pellet jest również idealny do metody. Do łowienia sposobem method mix doskonale nadaje się pellet o średnicy 2mm. Zanęty o większych rozmiarach, takich jak 12 i 18mm, zdają egzamin przy nęceniu łódką zanętową oraz z pontonu.

Warto dodać, że pellet świetnie sprawdza się nie tylko jako zanęta, ale też skuteczna przynęta. Najszybciej rozpuszcza się w wodzie ciepłej, natomiast w średnich i niskich temperaturach potrzebuje kilku godzin, by rozpaść się kompletnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl