Oferujemy wędki karpiowe o zróżnicowanych parametrach, w tym wędki karpiowe Prologic. W asortymencie znajdują się modele składane dwu- i trzyskładowe. Mamy w sprzedaży wędziska do wywózki o długości od 2,70 do 3,00 metra i krzywej ugięcia od 2,25 lbs do 3,5 lbs. Klientom poszukującym najbardziej uniwersalnych rozwiązań polecamy standardowe kije o długości 3,60 m i krzywej w przedziale 3,00 - 3,50 lbs.

Uzupełnieniem propozycji są bardzo wytrzymałe kije rzutowe o długości 3,90 metra i krzywej 3,5 lbs. W tej kategorii znajdują się także wędki karpiowe teleskopowe, a także wędziska do nęcenia przy użyciu rakiety, czyli tzw. Spod. Zwracamy uwagę, że sama wędka to jednak nie wszystko. Równie ważny jest odpowiednio dobrany kołowrotek czy też kulki proteinowe, które również znajdują się w ofercie sklepu. Gwarantujemy, że wędki Prologic to produkty najwyższej jakości, dostępne w przystępnych cenach.

Co jeszcze warto wiedzieć o wędkach?

Wybierając odpowiednie wędki karpiowe, warto zwrócić uwagę na parametry. Im wyższa wartość lbs, tym większa sztywność kija, a co za tym idzie możliwość wyrzutu na dłuższą odległość. Wraz ze zmniejszeniem parametru, zwiększa się elastyczność ułatwiająca późniejszy hol. Aby wędkowanie było przyjemne, warto wybrać model o wyśrodkowanej wartości, który połączy zarówno możliwość dalekiego rzutu i łatwego holu.

Należy również wziąć pod uwagę długość wędki. Krótsze sprawdzają się podczas łowienia z łodzi, a długie są przeznaczone do ekstremalnych rzutów. Stąd też, największą popularnością cieszą się średnie, wykorzystywane w wielu sytuacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl