Dumbells Wafters RK Baits Death 8mm 60ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: RK Baits

Opis

Przedstawiamy Death – serię przynęt i zanęt wędkarskich, która wnosi intensywny, śmierdzący aromat padliny na Twoje łowisko. Ta niezwykle mocna i charakterystyczna kompozycja zapachowa jest idealna dla wędkarzy, którzy chcą wyróżnić swoje przynęty w każdej wodzie i zapewnić sobie maksymalną skuteczność.

Mocny Aromat Śmierdzącej Padliny

Death to seria zaprojektowana z myślą o przyciąganiu ryb, które reagują na intensywne i naturalnie śmierdzące zapachy. Wyrazisty aromat padliny działa na ryby karpiowate i drapieżne, pobudzając ich naturalny instynkt żerowania.

Dlaczego warto wybrać Death od RK Baits?

  • Wyjątkowy, mocny zapach: Intensywna woń padliny, która wyróżnia przynętę i skutecznie przyciąga ryby z daleka.
  • Skuteczność w każdych warunkach: Idealna przynęta zarówno na trudne wody, jak i w sytuacjach, gdy ryby są mniej aktywne.
  • Gwarancja jakości RK Baits: Tworzymy produkty, na których możesz polegać w każdej sytuacji.

Zdecyduj się na Death od RK Baits i przekonaj się, jak siła natury może zamienić Twoje połowy w prawdziwy sukces. To zapach, który działa tam, gdzie inne przynęty zawodzą. 

Zapach Death, to aromat padliny, niezbyt przyjemny dla ludzi, ale bardzo skuteczny na ryby karpiowate. 

Wafters od RK Baits. Produkt na który czekało wielu wędkarzy. Do stosowania w połowach gruntowych, method feeder, jak również do balansowania klasycznych zestawów karpiowych w połączeniu z kulką tonącą.
 

Wykorzystaliśmy ideę multikolor – sam wybierasz jaki kolor najlepiej sprawdzi się na Twoim łowisku. W opakowaniu przynęty aż w pięciu barwach: białe, żółte, pomarańczowe, różowe i czerwone. 

Wafters to przynęty o mniejszej wyporności od klasycznych kulek pływających. Posiadają bardziej zbalansowany charakter, lekko unosząc się nad dnem. 

Średnica: 8mm 

Kolor: Multikolor 

Rodzaj: Wafters 

Waga netto: 40g 

Opakowanie: Słoik 60ml

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
rkbaits do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl