Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W naszej ofercie znajdziesz także kulki proteinowe pływające, cechujące się bogactwem protein pochodzenia zarówno zwierzęcego, jak i roślinnego. Odpowiednio dobrany i zbilansowany skład sprawia, że karpie oraz amury nie pozostają obojętne na aromat pływających kulek. W oparciu o wieloletnie doświadczenia przygotowaliśmy więc mieszaninę atraktorów, które nie tylko trafiają w gust karpiowatych, ale też długo utrzymują się na wodzie, stopniowo oddając aromat. Warto dodać, że pływające kulki proteinowe doskonale sprawdzają się w akwenach zamulonych i gęsto zarośniętych przez roślinność denną, a więc w takich, które należą do ulubionych przez karpie.

 


Kulki proteinowe pop-up


Kulki proteinowe pop-up są także stosowane w połączeniu z przynętą tonącą. Tzw. bałwanków, a zatem przynęt z połączenia kulek pływających i opadających na dno, używa się w zbiornikach, w których ryby żerują bliżej dna, ale jednak w strefie środkowej. Pop-up połączony z ciężką kulką nie opadnie zupełnie na zamulone i zarośnięte dno, ale nie będzie też dryfował na samej powierzchni akwenu.


Warto dodać, że w naszej ofercie znajdziesz kulki po-up o różnych aromatach. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zatem kulki o zapachu owocowym, jak i te noszące silne i zdecydowane aromaty rybne. Specjaliści przyjmują, że z kulek pływających o zapachu owocowym najlepiej korzystać latem, podczas gdy przynęty o silnym rybim aromacie sprawdzają się jesienią oraz wiosną. Ma to bowiem związek z nawykami żywieniowymi karpi, które zmieniają się wraz z porami roku.

rkbaits do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl