• nowość

Kulki proteinowe karpiowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą karpiowych kulek proteinowych wyprodukowanych przez naszą firmę RK BAITS – gwarantujemy wykorzystywanie sprawdzonych i starannie opracowanych receptur, które zapewniają doskonałe połowy. Każda z naszych kulek proteinowych powstaje w małej manufakturze na podstawie autorskich przepisów, które wraz z użyciem wysokiej jakości komponentów skutkują gotowym – w pełni sprawdzonym produktem.

Oferujemy kulki proteinowe haczykowe, a także kulki pływające. Skuteczność oferowanych przez nas receptur poddano licznym próbom – sprawdzaliśmy je zarówno nad wodami komercyjnymi, jak i na akwenach PZW. Kulki proteinowe na karpia, które znajdziesz w naszym asortymencie, to zróżnicowane rozwiązania dostosowane zarówno do wielkości ryb, jak i okoliczności łowienia.

Producent kulek proteinowych

Jako producent kulek proteinowych proponujemy produkty w trzech rozmiarach: 12 mm, 15mm i 18 mm. Nasz asortyment różni się nie tylko co do rozmiaru, ale również rodzaju, sposobu wykorzystywania, koloru czy użytych aromatów owocowych i rybnych.

Produkujemy kulki proteinowe:

Jesteśmy nie tylko producentami kulek karpiowych, ale przede wszystkim pasjonatami wędkarstwa – dzięki temu masz pewność, że nie tylko dostarczymy Ci sprawdzone produkty, ale także podzielimy się z Tobą cennymi wskazówkami oraz branżowymi radami.

Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie produkcyjne i jeszcze dłuższa praktyka wędkarska. Sami lubimy eksperymentować, dlatego możesz mieć pewność, że rozwiązania, które dla Ciebie przygotowaliśmy, zostały przetestowane w różnych okolicznościach.

Prowadząc sklep z kulkami proteinowymi na karpie – doradzamy Klientom również inne rozwiązania, pozwalające zwiększyć skuteczność połowów. Wraz z kulkami proteinowymi na karpia, warto zakupić specjalnie przygotowany booster wędkarski – odpowiada on na zwiększenie intensywności aromatu zanęty.

Wybór kulek proteinowych na karpia

Decydując się odpowiednie kulki proteinowe na karpia, warto sprawdzić, na czym żerują ryby na wybranym łowisku – poznanie tej tajemnicy pozwala wybrać odpowiedni rozmiar i rodzaj zanęty. Specjaliści zalecają ich dopasowanie również do pory roku – wiosną zachęcają do wybrania mniejszych wielkości, natomiast latem i jesienią – większych.

Kulki na karpia stanowią atrakcyjną i skuteczną przynętę ze względu na swój skład. Bazą, która służy do formowania kulek, jest odpowiednia mączka – przeważnie kukurydziana lub sojowa. Ponadto istotnym składnikiem jest dodatek mączki rybnej pochodzącej przeważnie od skorupiaków i całych ryb morskich. Oprócz składników już wspomnianych – gotowa kulka proteinowa musi zostać wzbogacona o minerały, witaminy i aminokwasy, ale też zwiększające atrakcyjność barwniki czy aromaty.

Poznaj kulki proteinowe RK Baits dostępne w naszym sklepie!

 

rkbaits do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl