Kulki proteinowe – szeroki wybór skutecznych przynęt

W naszej ofercie znajdziesz również kulki proteinowe. Rozwiązania przygotowane przez RK Baits to produkty o starannie opracowanej i dobranej recepturze. Nasze kulki proteinowe powstają w małej manufakturze, a punktem wyjścia dla coraz skuteczniejszych preparatów są bogate doświadczenia, które zbieramy od lat. Oferujemy kulki proteinowe pływające, ale też kulki przeznaczone do zanęcania. Skuteczność oferowanych przez nas preparatów poddano licznym próbom. Sprawdzaliśmy je zarówno nad wodami komercyjnymi, jak i na akwenach PZW. Kulki proteinowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, to zróżnicowane rozwiązania, dostosowane zarówno do wielkości ryb, jak i okoliczności zakarmiania.


Producent kulek proteinowych

Jako producent kulek proteinowych  proponujemy produkty w dwóch rozmiarach: 12 mm i 18 mm. Nasz asortyment różni się nie tylko co do rozmiaru, ale też rodzaju. Mamy w sprzedaży także różne typy kulek proteinowych, żeby wspomnieć:

 


Jesteśmy nie tylko producentem kulek karpiowych, ale służymy również cennymi wskazówkami oraz branżowymi radami. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie produkcyjne i jeszcze dłuższe doświadczenie wędkarskie. Sami lubimy eksperymentować, dlatego możesz mieć pewność, że rozwiązania, które dla Ciebie przygotowaliśmy, zostały przetestowane w różnych okolicznościach.

 

Kulki proteinowe na karpia – jakie wybrać?


Wybierając odpowiednie kulki proteinowe na karpia, warto sprawdzić, na czym żerują ryby na wybranym łowisku. Poznanie tej tajemnicy pozwala wybrać odpowiedni rozmiar i rodzaj zanęty. Specjaliści zalecają jej dopasowane również do pory roku – wiosną zachęcają do wybrania mniejszych wielkości, natomiast latem i jesienią – większych.


Kulki proteinowe na karpia stanowią atrakcyjną i skuteczną przynętę ze względu na swój skład. Bazą, która służy do formowania kulek, jest odpowiednia mączka. Przeważnie jest to mąka kukurydziana albo sojowa. Niezwykle ważnym składnikiem jest także dodatek w postaci mączki rybnej, pochodzącej przeważnie od skorupiaków. Oprócz składników już wspomnianych, gotowy produkt musi zostać wzbogacony w minerały, witaminy i aminokwasy, ale też zwiększające atrakcyjność barwniki oraz aromaty.

Prowadząc sklep z kulkami proteinowymi na karpie, doradzamy Klientom również inne rozwiązania, pozwalające zwiększyć skuteczność połowów. Wraz z kulkami proteinowymi na karpia, warto zakupić specjalnie przygotowany booster – odpowiada on na zwiększenie intensywności aromatu zanęty.

Poznaj przynęty RK Baits dostępne w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl