Kategorie

Blog

Blog wędkarski

Początek sezonu naszego Teamu

0
Początek sezonu naszego Teamu

Członkowie naszego teamu świetnie rozpoczęli sezon łowiąc piękne karpie, a nawet amury. Dobrze sprawdzały się smaki ICE, Crabrise, Dragon Fruit i Nitro. Pogoda z każdym dniem co raz bardziej zachęca do wypadów nad wodę. Jedź z nami na ryby! 

czytaj całość »

Bieszczadzka majówka

0
Bieszczadzka majówka

Na tegoroczną majówkę zaplanowałem wyjazd w Bieszczady. Jest tam taka dzika i zapomniana woda, z którą mam niewyrównane rachunki. Kilka lat temu dostaliśmy w tym miejscu niezły łomot i choć pogoda była wtedy pod znakiem „cztery pory roku” to jednak... (kliknij "czytaj całość" poniżej aby przejść do pełnej treści).

czytaj całość »

Charakterystyka kołowrotków karpiowych. Przegląd modeli

0
Charakterystyka kołowrotków karpiowych. Przegląd modeli

Kołowrotek jest uznawany za jeden z najważniejszych elementów zestawu wędkarskiego, szczególnie w kontekście łowienia dużych, wymagających ryb. Powinien wyróżniać się trwałością, odpornością na uszkodzenia i płynnym działaniem. Jeszcze nie tak dawno temu stosowano modele uniwersalne, jednak obecnie na rynku dostępne są różnorodne typy kołowrotków dedykowane konkretnym metodom łowienia lub preferowanym gatunkom ryb – w tym również karpiom. Jakie parametry charakteryzują kołowrotki karpiowe i jakie modele są przez to najbardziej cenione?

czytaj całość »

10 prostych trików dzięki którym zwiększysz skuteczność połowów

0
X prostych trików dzięki którym zwiększysz skuteczność połowów

Wędkarze nieustannie zastanawiają się, co zrobić, aby zwiększyć skuteczność połowów. Ci bardziej doświadczeni wypracowali już własne sposoby. Początkujący wędkarze chcieliby zaś jak najszybciej, poznać sekrety bardziej doświadczonych kolegów. Najlepszą drogą do sukcesu jest zgłębianie wypróbowanych już sposobów i testowanie ich na swoich łowiskach. W niniejszym artykule przedstawimy 10 sposobów, które pozwolą na zwiększenie skuteczności połowów, niezależnie od posiadanego doświadczenia wędkarskiego!

czytaj całość »

Jedziemy na PCM 2019

0
Jedziemy na PCM 2019

Po trzech dniach walki ekipą w składzie Rafał Kika, Bartek Parczyński wygrywamy zawody II Cypriniada Małopolska i uzyskujemy kwalifikację do Mistrzostw Polski Polish Carp Masters 2019! Dziękujemy organizatorom za mega organizację i super atmosferę. Podziękowania dla wszystkich uczestników, za sportową rywalizację i walkę do samego końca. Do zobaczenia w przyszłym roku na PCM!

czytaj całość »

Zasiadka Tomka na Uroczysku

0
Zasiadka Tomka na Uroczysku

Tomek Zaforemski spędził ubiegły weekend na Uroczysku Karpiowym. Miejscówka zasypana kulkami Squid - Orange. Na włosie Squid Orange Hookers. Kilkanaście ryb na macie w ciągu dwóch dni łowienia. Prezentujemy te największe. Gratulacje dla łowcy!

czytaj całość »

Torpeda z PZW

0
Torpeda z PZW
Kolejna szybka nocka na PZW i jest torpeda. Szalona walka, połamany podbierak, ale ryba wylądowała na brzegu, a waga wskazała równe 15kg. Łowisko zanęcone na grubo kukurydzą, rzepikiem i kulkami Death Premium. Na włosie Death Hookers + Death Pop - Up 18mm.
 
 
czytaj całość »

Kolejne 20+

0
Kolejne 20+

Kolejne 20+ z wykorzystaniem produktów RK Baits. Gratulacje. Kamil Chrzanowski i jego pełnołuski o wadze 24kg

czytaj całość »

Amury z PZW

0
Amury z PZW

Waldemar Chodnik spędził trzy doby na PZW. Gratulujemy wyników! Amury polubiły kulki Strawberry.

 

czytaj całość »

Zawody na Uroczysku Karpiowym

0
Zawody na Uroczysku Karpiowym

Zawody na Uroczysku Karpiowym rozpoczęliśmy w czwartek. Wylosowaliśmy stanowisko nr 11. Po dotarciu na miejsce zaczęliśmy zakładać nasz obóz i przygotowywać się do rozpoczęcia rywalizacji. 

czytaj całość »

Zasiadka Tomka na Uroczysku Karpiowym

0
Zasiadka Tomka na Uroczysku Karpiowym

Nasz konsultant, Tomasz Zaforemski i jego zasiadka na Uroczysku karpiowym. Dwie doby nad wodą i 30 ryb na macie. Nęcenie miksem złożonym zarówno z kulek śmierdzących (Death, Monster Crab) jak również słodkich (Candy, Wanilia) przyniosło znakomite rezultaty. Na włos na początku zasiadki powędrowały słodkie przysmaki: Candy i Wanilia i tak już zostało do końca. Karpie posmakowały w słodkościach i odwdzięczyły się wieloma wizytami na macie. Miłymi gośćmi były też dwa jesiotry 20+.

czytaj całość »
rkbaits do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl